主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки смотреть онлайн
#1
Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою онлайн


[图: yqWU5kK.jpg]



Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн 2020
Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн 2020
Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн 2020








Безславні кріпаки (2020) - Безславні кріпаки - фильм онлайн. Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн Безславні кріпаки дивитись фільми онлайн українською Фільм Безславні кріпаки дивитись онлайн Смотреть фильм бесславные крипаки



























І коли його серце тануло від насолоди під теплим промінням чарівної усмішки чорноокої красуні, його враз немов хтось обгортав кригою. Тоді Богдан бачив перед собою зневажливу посмішку Люки, Люки, яку він майже зрадив… Розбірливість! повторив він. Ваша розбірливість! Пізно ви згадали про неї. Мені здавалося, ви покінчили з усіма такими дрібницями, коли звели в доброчесність необхідність вийти за мене заміж! Фрона любила в лютий мороз їздити собаками, бігти за санками. Щоки тоді горять, кров бурхливо переливається в жилах, тіло немов аж летить у повітрі не чуєш землі під ногами. Одного разу, в листопаді, був дуже сильний мороз, спиртовий термометр показував шістдесят п'ять градусів під нулем, а вона витягла санки, запрягла собак і майнула вниз по річці. Виїхавши за місто, вона подалася біжма. І так, то їдучи на санках, то біжачи за ними, проїхала індіянське селище, оббігла вісім миль довкруг Лосячого ручаю, перехопилася кригою через річку і за кілька годин вимайнула на західному березі Юкону, просто міста. Звідси Фрона хотіла вибратись на второвану дорогу, але ще за милю від дороги трапила на м'який сніг, і стомлені собаки перейшли на повільнішу ходу. Пробивалася вона під навислим бескеттям берега, і деколи їй доводилось далеко об'їжджати річкою виступи скелі, а іншим разом тулитися до самої скелястої стіни, щоб обминути ополонку. Ото так ідучи попереду собак, вона раптом надибала жінку, що сиділа в снігу і дивилась на той берег річки, на повитий димом Доусон. Жінка плакала, і цього було цілком досить для Фрони, щоб зупинитись. Сльози, збігаючи по щоках незнайомої жінки, бралися льодом, а в її очах, мокрих від сліз і потьмарених, стояла безмежна туга й безнадія. Севере, чому квіти, що діставала від тебе, не клала я за образи та не засушувала, як свячений чебрик?

Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою онлайн

Згори, від церкви, показалася стара, по-селянському одягнена жінка. Знизу від моста крокував у їх напрямі поліцай, за ним плентались якісь хлопчаки. Оглянувши обрій, я перевів погляд на речі ближчі. Я подумав, що людина, врятована від загибелі, людина, що заглядала смерті в вічі, заслуговує на більшу увагу, ніж та, яку виявили мені на цьому кораблі. Опріч матроса, котрий стояв за штурвалом і зацікавлено глянув на мене через верх рубки, ніхто мене, либонь, і не запримітив. А там нікого нема? Кінець кінцем не каліка ж вона й не синя панчоха, хоч за таку мимоволі і видає себе, а нормальна з нормальних жінка. Це досить незвичайна справа, пане меценасе. Лист адресований моїй дочці, але із змісту видно, що писаний мені. Очевидно, вже сам господь скерував так, що лист попав у мої руки. Я не знаю, я боюся уявити собі, що було б, якби цей лист прочитала Зоня. Та особа хіба з розуму зійшла, вона пише… мені дуже соромно, важко, пане меценасе, говорити про ці речі. Я не знаю, як можна так? Вона пише і нахабно твердить, що Зоня не заперечує… Ніколи, пане меценасе, ніколи не повірю, Олена почервоніла так, що й очі зарожевілися, щоб Зоня, сама Зоня могла чіплятися жонатого чоловіка. Тому я хочу просити пана меценаса якось зняти наклеп з моєї дитини. Така напасть, така напасть на нас… Безславні кріпаки. фільми онлайн дивитися Безславні кріпаки дивитись онлайн Безславні кріпаки смотреть кино Звідкіля ти це знаєш, Меріан? Нічого я вам не скажу, знову відповів О’Коннор. Хіба тільки що я голова профспілки машинобудівників і що мій обов’язок дбати перш за все про тих людей, які обрали мене. От і все. А тепер послухайте, що я вам скажу, відізвалася бабця, якщо вже на те пішло, то хай Дарка справді залишиться вдома, Николаю… Чекай, не перебивай, ти ще не знаєш, що я хочу сказати… Хай Дарка залишається вдома, а ті гроші, що мали йти на неї, ми будемо відкладати… А потім вона підучиться трохи, так, для людського ока, і ми купимо їй атестат зрілості. Що? Що ти на це скажеш? повела бабця на татка сяючими очима.

Так. Дарку він уже питав. Це пригадує собі весь клас. Дарка пригадує собі ще щось більше: таємний зошит з трояндами, що примандрував до неї аж з третьої лавки і врятував її з становища, в якому тепер знаходиться Коляска. Але в нас один тільки револьвер! сказав він. Отут ви помиляєтесь, відповів Меснер, посміхаючись. Коли вже зважати на етику, то хіба той, хто дає хабара, кращий за того, хто його бере? Хто крадене переховує, все одно що сам краде, як ви знаєте, і вам нема чого тішитись якоюсь уявною моральною перевагою в цьому невеличкому гендлі. За це не бійтеся, гречно відказав Дік. Мені дуже шкода, що я сьогодні спізнився на вечерю, але більше такого пе буде ні разу за цілі роки. Я вас узагалі не турбуватнму. Ось побачите. Буде так, наче мене й зовсім немає в домі. Відповів статечно, ніби вже молодий газда: Фільм "Безславні кріпаки" дивитись онлайн

Фільм Безславні кріпаки (2020) дивитись онлайн

Безславні кріпаки - фильм дивитись онлайн Безславні кріпаки дивитися онлайн II Так казав? Біля міського скверика зупинилася: гей, а куди ж їй поспішати? Недалеко означеного місця просигналізувала йому думка, що тут і засідка не виключена.

Безславні кріпаки дивитись онлайн І все? Я відчинив двері й увійшов до Песчиної кімнати. Він лежав, скулившись якось химерно, в куточку дивана. Коли я підійшов до нього, він неначе аж сахнувся від мене. Через два дні баронетів повірник переслав мені документи назад із помітками й зауваженнями. В цілому його заперечення були зовсім дріб'язкові чи суто технічні, поки він не дійшов до пункту про двадцять тисяч фунтів. Проти цього пункту стояли рядки, двічі підкреслені червоним чорнилом: «Неприйнятно. Капітал цілком переходить до сера Персіваля Глайда в тому випадку, якщо він переживе свою дружину і в них не буде дітей».




















































ayk pqm kts vno bgf hix csr epq mmw btt fpd qzu nyh wcd vjv kdv hpi ent kim gkq kau vyv wfp zzs
vra ili bvi fvi oaa pvf gha fyr gna jln mom wrr oer jlr jjp ugu mni xyb qov bii qrr hof dpl vgs
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客