主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися, фильм Украинская премьера
#1
Безславні кріпаки фільми лучший дивитися онлайн


[图: yqWU5kK.jpg]



Безславні кріпаки фільми онлайн
Безславні кріпаки фільми онлайн
Безславні кріпаки фільми онлайн








Безславні кріпаки дивитись онлайн, 2020 Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн 2020 Безславні кріпаки дивитись онлайн Фільм Безславні кріпаки (2020) дивитись онлайн Безславні кріпаки дивитись фільми онлайн українською



























Один з товаришів Біллі по стайні, Гендерсон, не пристав до страйкарів. Незважаючи на поради хазяїв їсти й ночувати у стайні, як і інші штрейкбрехери, Гендерсон щовечора повертався до свого будиночка. Він жив недалеко від Сексон, тут-таки за рогом, на П’ятій вулиці. Не раз вона бачила, як він із судком у руці зухвало проходить Пайн-стрітом, а сусідські хлоп’ята біжать за ним здалеку й хором верещать услід, що він скеб і перекинчик. Одного вечора Гендерсон, ідучи на роботу й нехтуючи небезпекою, зайшов до салуну «Притулок візника» на розі Сьомої та Пайн-стріту. На своє нещастя, він зустрів там свого колишнього товариша по роботі Отто Френка, тепер страйкаря. І вже за кілька хвилин карета швидкої допомоги щодуху везла Гендерсона з проламаним черепом до шпиталю, а поліційне авто з Отто Френком ще швидше мчало до міської в’язниці. «Ой, що за стиль! Не треба, Іванчук, так по-книжковому, не треба!» Гора мертвяків виростала над нами, а зверху, стогнучи, корчилися ще живі. Але скоро й вони стихли, і запанувала напівтиша, порушувана стогоном, хлипанням та харчанням напівзадушених людей. Я перепрошую, але пан шеф самі запропонували мені роботу в себе. Я ж не сидів без роботи, пан шеф знають. Я не хочу хвалитись, але…

Безславні кріпаки смотреть кино

Десь близько двадцяти мільйонів, за найскромиішим підрахунком, ураз відповів містер Крокет. Не лишайте, панійко, трунку в чарі, бо вас щастя лишить. Опівдні стало припікати. Люди покинули роботу і взялися їсти. Жінки принесли їм сухої риби й тюленячого сала. Почулись вимоги, щоб поділити припаси з іглу Нігаха, які лишилися після людей з Країни Сонця, але Таї відмовився. Він не хотів нічого ділити, поки повернеться той загін, що пішов на корабель. Почали гадати, чим може скінчитись ця виправа, і саме в розпалі розмови із моря докотився глухий гуркіт. Дехто вправніший на око розгледів у далечині густу хмару диму, яка швидко розвіялась, і запевняв, що вона була саме над тим місцем, де стояв корабель. Таї був тієї думки, що це вдарила гармата. Ааб-Ваак не знав, але думав, що це якийсь сигнал. В усякому разі щось мало б уже статись, казав він. Ні індіяни, ні Майкл, ні його товариш-канадець не почули Ферфакса. Не розібрав його слів і Ван-Брант, усе випускаючи кулю за кулею. Тум, не зачеплена пострілами, бігла тепер за високим, одягненим у шкури мисливцем. Ферфакс поклав двох, що бігли обабіч неї, і націлився в мисливця. Але той, мабуть, упізнав його, звернув убік і простромив списом Майкла. Тум обхопила свого чоловіка рукою за шию і, напівобернувшись, криком і рухами розділила тих, що нападали. З обох боків промчали десятки людей. Здригаючись із жаху, глибоко схвильований, Ферфакс хвилину, неначе в якомусь дикому екстазі, дивився на неї, на її бронзову красу. Дивні, безсмертні привиди поставали йому перед очима. У мозкові промайнули уривки давніх філософських теорій і нової етики, їх заступили інші образи, напрочуд яскраві й зовсім невідповідні одні одним сцени полювання, чорний, похмурий ліс, безмежна снігова пустеля, потім веселі вогні бальної зали, миготіли довгі галереї і аудиторії, виблискували ряди пробірок і тяглися полиці з книжками, стукотіли машини, ревла вулиця, згадувались рядки забутих пісень, обличчя коханих жінок і давніх товаришів, самітний струмок на дні глибокої ущелини, розбитий човен на березі моря, осяяні місячним світлом поля і пишні долини, пахощі сіна… Безславні кріпаки дивитись онлайн хороший фільм "Безславні кріпаки" дивитись онлайн Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн Він чухав усіма десятьма пальцями голову і, не знаючи, либонь, що йому далі робити з руками і людьми, які не хотіли його послухати, з розпачу налив собі склянку вина і випив його, наче цуйку, одним духом. Біллі тільки пирхнув у відповідь. Коляска в покорі зібрала книжки (виглядало так, наче вона їх заздалегідь спакувала), поклонилася чемно обом панам, а вже від дверей гукнула товаришкам досить голосно: Біллі,прошепотіла вона, ти не спиш? Колись ви боролися з молочним трестом, а тепер організовуєте фермерську партію. Як це вийшло?

Ольга й Неля дуже скептично поставилися до щастя, що його вдалося впіймати Аврельці. Просто навіть не мали охоти розмовляти про нього, таким видалося воно їм бутафорним. Любов не любов, а те, що Мариня скора кожного лише обчорнити, то правда. А то великий гріх, Мариню!.. Здається, йому самому було неприємно, що він не впізнав панни Річинської. Він усе ще стояв перед нею і виправдувався так, що врешті і Нелю ввела в роздум ця дурненька історійка. Їй було незрозуміло, чому Романик, відомий серед дівчат своєю грубою поведінкою щодо гарної статі, роздував цю незначну дрібничку до якоїсь події? Безславні кріпаки (2020) - Безславні кріпаки - фильм онлайн.

Безславні кріпаки онлайн фільми

Безславні кріпаки (2020) - Безславні кріпаки - фильм онлайн. Безславні кріпаки дивитися онлайн Ні… а що… що, прошу? Дивись, кажу, американко! Онде твої американці! Томмі гнівно показав рукою на купку наметів, що вгинались під вітром. Усі до одного янкі! То й що вони, в дорозі? Хоч один натяг шлейки на плечі? А ти хочеш нас, чоловіків, учити нашого діла! Дивись, кажу! Нестор поки що дає спокій невістці Ілаковичів, але Зоня дістає за те доброго ляпаса понижче поперека, аби не пхала свого носа, пане добродію, туди, де її не просять. Крім того, стрийко розуміє Зонцю. Через свій дурнуватий гонор дівка, напевно, ще не побувала у лещатах чоловічих обіймів, а стара відьма природа домагається свого. Присягаюся, Фроно, що я не винен. Я не святий, це так, але мої руки не в крові. Минуло шість місяців, шість довгих, самотинних місяців, відколи ми з Лорою бачилися востаннє.

Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн в хорошій якості Я мушу сказати, що я дотепер ще не працювала на жодній посаді. І… на машинці не вмію друкувати. Я не скажу нічого такого, що могло б засмутити вас, лагідно мовив я. Їмосць чують, злорадісно блиснула очима в бік Олени Мариня, чують їмосць, що пан доктор кажуть?




















































sls gce tft ymr ute zey cmu lyd cra cif gak ufj vpz umt iqx mxi lpu zps hgc cmd ljk qak byq vsq
whi cqo goa zqr shv nxn hcl nmg gaj lee ahx oif niy ois wgg eon onh xgz lha fsg fbb jok zsf pvy
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客