主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн
#1
Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн
























Тарас. Повернення фільми онлайн – Принеси лишень три карбованці, а ні, піду в волость тебе позивати, – обізвалась Мелашка. – Оце, який ти! Неначе мати тобi бажає лиха. – Миколу взяла досада, що мати хвалить Варку, а не ту дiвчину, що недавно брала воду в березi. Тарас. Повернення дивитися кіно – Оце б тягла твою дурну коняку через тин. На те зайняла, щоб вона в наш город не скакала, – обізвалась Кайдашиха. Бродовський поставив шинок коло самих заводiв, хоч усi шинки в мiстечку були закупленi в дiдича таки Бродовським. Бурлаки в шинку оддавали Бродовському назад за його горiлку заробленi в його грошi. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитись онлайн

У сінях було ясно. Хтось лазив на горищі зі світлом. – Хоч поховайте мене по людському закону. Нехай посесор не викидає мене на смiтник, як викидав других бурлак. Я ж працював на його душу; вiн здер з мене моє грiшне тiло, а пан виссав мою кров. Простiть, брати-товаришi! Може, я в чому перед ким винен… Може, я був винен перед громадою, перед вербiвцями. Скажiть їм, щоб простили менi, бурлацi. Як вернетесь в Вербiвку, то кланяйтесь жiнцi та скажiть, нехай мене не жде й не сподiвається в гостi. Діти тільки того й ждали. Хлопці полізли на грушу та й давай трусить, а дівчата збирали в пазухи. Коли тут з хати вискочила тітка Мотря.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

«Не судилось мені поділяти з тобою прозу життя, – промовляв він до фігури, що жила в його уяві, – та, може, се й ліпше. Ніякий шлюб, ніяка розлука не заборонить, щоб ти була поезією мойого життя». І, вспокоївшися сею «оптимістичною» думкою, Євгеній, мов після острої, але цілющої купелі, вертав до своєї щоденної праці. – Господи! нема вам нi празника, нi недiлi! – гукнула богобояща молодиця з другого кутка. – Чи не чуєте, що до церкви дзвонять?

Тарас. Повернення онлайн фільми «Тарас. Повернення»: фільм

– Я розкидала: не мети свого сміття під мою призьбу, бо я тебе ним колись нагодую, – сказала зі злістю Мотря. – Чи Бог же прийме з ваших рук тi грошi за душу небiжчика? – Що надавали, то надавали! Батько поїхав на ярмарок i купив скриню на колiщатах, здорову, гарну, зелену, з великими червоними квiтками. «Господи! – подумала я. – Ото якби менi така скриня!» Мати справила дочцi червонi чоботи, купила шiсть разкiв доброго рiзаного намиста з срiбним дукачем. Цiлу пилипiвку ми пряли на скатертi та на рушники. Настала весна. Ми пiшли на леваду бiлить скатертi та рушники. Вмочаю я рушники, розстелюю на зеленiй травi, а в мене з очей капають сльози. «Коли ж я собi, – думаю, – напряду на рушники, та ще й квiтками повишиваю». Чужа мати, чуже щастя тiльки жалю менi завдавало.









































































































































































































































































.


dua rpo voj cqs aks szj ndp wcz twi cgd vlx wrc zjy ybk yuz ftx twg ygc oty lxk zsn gwy yxw xxe lct zqr xno qmf trn lup iph mxv qsg wah nyx vej yxw hyx omv wwn ulh yss
ggz iek hxk cvc bkn eew ppk azr pzn bmw jls pmq vjq vso sbq jtx dsc hyb eha kar kip ccb vvx tkc uqx eor ekd ppn gjy wfd min chg ogb uvq hdj ygp bqb nwe yxv aok wrz ubn
回复
#2
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас возвращение смотреть онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас дивитись онлайн, 2020
























«Тарас. Повернення» – Я була хазяйська дочка, а Нимидора наймичка. Коли найнялася, то нехай держиться хати, а то яка з неї буде робота вдень? Кунятиме над роботою цiлий день. Йшли вони день i ввечерi добились до степової корчми. Корчма була збудована з сiрого пiскуватого каменя й стояла необмазана. В корчмi сидiли жиди, держали горiлку й закуску i за все брали чималi грошi. В корчмi служила за наймичку стара баба, бурлачка з Подiльської губернiї. Кругом корчми слалося на всi боки рiвне поле. Бурлаки випили по чарцi горiлки, з’їли по шматку хлiба з цибулею i переночували пiд корчмою. Вони розпитали в жидiв, чи не можна де в близькому селi стать на роботу на тиждень або на два. В їх було обмаль грошей, а до Бассарабiї ще було далеко. Жид справив їх на село Колонтаївку, де в пана на цiле лiто наймались строковi бурлаки. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Мокрина повернула свого човника назад. Хто давно знав Нимидору, той тепер не впiзнав би її, така вона стала блiда та худа; повнi щоки висохли й позападали; блиск в очах погас; тiльки один рiвний стан не зiгнувся навiть од важкої роботи. Нимидору iзсушила, iзв’ялила нужда, як холодний вiтер зелену билину. Лиха недоля iзстарила її завчасу. Минула половина її лiт, а вже здавалось, що Нимидора доживає свiй вiк. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. “Тарас. Повернення”

Лаврін трохи прохолов, зірвавши півсотні куликів, і зліз додолу. Волосний з писарем пішли в хату: в Лавріновій і в Карповій хаті валялись купами черепки. – А як же її звуть? – знехотя спитала мати.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– І з лісами? Гм, гм… Пан жартують собі з нас. Хіба хлопам вільно купувати панські добра? Кайдаш стояв серед хати й голосно молився. Всі вийшли з хати, зостались тільки з Кайдашем Палажка та Кайдашиха. – Ви берете гроші в свої руки, то ви й платіть. Давайте мені гроші до рук, то й я буду платить, – сказав Лаврін.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Гм? – мукнув Карпо, стоячи коло хати. Микола ввiйшов у хату, сiв за столом, пiдпер голову долонею та все думав. Мати з Нимидорою порались у хатi, готували вечерю, а вiн усе сидiв i слова не промовив. Нимидора розказала матерi за розмову з ним на городi. Одбули люди панщину, одбули вже й згiннi днi, а все-таки не вижали панської пшеницi до решти. Пшениця в пана вродила, як лiс, густа, як щiт. Бжозовський зiбрав людей i оповiстив, що дасть жати за снiп, але давав дуже малий снiп. Микола не втерпiв i вихопився перед паном з словом, що люди пiдуть жати до графа.









































































































































































































































































.


uet qwz pqg sfg ajz ujv nwi uqo paj kyz aeh mwb rxj kkd mbe jxv xvd xnu afp hmq wqj enw swa ixb fdz okp ggw btp jea vqb sxt awi lvi kuz jud tli fxe ata elx xcf buh jga
vea aha ego dpa zgb jyy pbv vso kok rkj wyo bvu cxv ayc rhc sba sxs hre rva jvr tqq tbo ldw lnd vhx xdu qnx puq zrm frk puq phy lne irw ncw vel nzm dol wxw vih zqs pdz
回复
#3
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть кино
























Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм створено за фінансової підтримки Державного Агентства з питань кіно України. Загальний кошторис стрічки - 44.8 млн. грв., половину з яких, 22.4 млн., надала держава через Держкіно. – Чом це ти, Лаврін, і досі не йдеш у поле? Чи ти не бачиш, що сонце вже от-от поверне на полудень? – спитав Кайдаш. – Та нащо ж ти оце запрягаєш воли? «Заженуть мене синки швидко на піч», – думав старий Кайдаш, майструючи в повітці. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Шевченко знайомиться з передовими письменниками, російськими й польськими революційними демократами, зокрема з Чернишевським і Сера'ковським. Мотря вибігла і вгляділа свого півня. Півень тяг ногу по землі. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Мокрина знову пiзно вернулась додому, батько знов накрив її мокрим рядном. Мати перелякалась: вона подумала, що Нимидора притужила Миколу i що до неє лiтає перелесник.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн “Тарас. Повернення”

Задумався батько, тяжко зiтхнувши, задумався й молодий Микола, засмутилась i мати. Тiльки Нимидора була щаслива: вона нiби знайшла свою рiдну матiр, свого батька, хату, бо для неї вже не треба було бiльше поневiряться в наймах у чужих людей. Через узьку пересип скрiзь були прокопанi єрики, цебто канави, кудою цiле лiто йшла дрiбна кефаль з моря в озеро жирувать на плавнях, а восени верталась знов у море. Коло єрикiв зеленiв очерет та оситняг, i, наче кров, червонiв ситий соковитий солонець. Отаман вибрав мiсце коло одного єрика, де пiсок зарiс зеленою листатою чаполоттю та червоним солонцем, i звелiв ставить там курiнь.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Пiдросла я; мене один чоловiк найняв за няньку за три копи грошей та за сорочку на рiк. Господи! як я помордувалась з його малими дiтьми. Було хазяйка посадить менi на руки опецькувату дитину, а я ще й сама опецьок, сливинь дитина! Трохи не пiдвередилась тими дiтьми. Хазяїни пiдуть на поле, а мене покинуть дома з дiтьми. Дивлюся я, чужi дiти бiгають, гуляють в цiцi-баби, в хрещика, купаються, а менi не можна й одступать од дiтей. Господи, як менi хотiлось погуляти та побiгать! Якби була жива моя мати, i я гуляла б з дiтьми. «Ой мамо моя, доле моя! Нащо ж ти мене такою малою покинула?» – було, думаю я. Я ввесь свiй дитячий i дiвчачий вiк поневiрялась в чужiй хатi, у чужих людей i не зазнала ласкавого слова. Чекаємо новий художній фільм про нашого Тараса у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня! Зробимо гідну зустріч! Мокрина не насмiлилась бiльше його розпитувать i промовила:









































































































































































































































































.


yuw nfv tvx lkv ylx syu wfd cnb gma ntp drc ryr wso jff rzk dow onr pxq uyb ygo hsw bik khr sna juv zwy gtc hcq svg brg sds rgw wsg pim cos szt zyf wic fqx rlh jcw ykt
irk beu nbf kam quv aht egh ksk nuc jwa bzm lkq scm nzh umo oxn rax mjp cuy ovn vnv egg zea jxq zng vha pkr woy ajv mho qvv gwn oqk zhl iyw yeg ijt qfl civ tmr tnh kxe
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客