主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки (2020) - Безславні кріпаки - фильм онлайн.
#1
Фільм «Безславні кріпаки» фільми онлайн дивитися


[图: yqWU5kK.jpg]



Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою дивитися онлайн
Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою дивитися онлайн
Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою дивитися онлайн








Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн Безславні кріпаки фільми дивитися онлайн Художній фільм "Безславні кріпаки" «Безславні кріпаки»



























А як він прийде сюди? Ви кажете, панійко, могорич! А що мені могорич? Мені що не стане самому собі поставити могорич? Я такий, що для мене сам трунок нічого не значить. Може стояти горілка, а я і не подивлюся в той бік. Мені не важний трунок, а важне, з ким я його випиваю. Дай боже, панійко, аби це не було наше останнє здибання. Вовченя посувалося вперед помалу, незграбно, раз у раз на щось натикаючись. Йому, наприклад, здавалося, що до гіллячки ще далеко, а вона била його по носі або дряпала йому бік. Земля була нерівна. Воно ступало або дуже широко і орало носом землю або занадто дріботіло і забивало собі лапи. До того скрізь були дрібні камінці, і коли вовченя ступало на них, вони перевертались. Звідси сам собою напрошувався висновок, що не всі неживі речі в стані стійкої рівноваги, як от його печера, і що маленькі неживі речі легше перевертаються й падають, ніж великі. Отак кожна невдала спроба була для нього новою наукою. Що далі воно йшло, то певнішала йому хода. Воно пристосовувалось. Воно вчилось розраховувати кожен свій рух, оцінювати свої фізичні можливості, визначати відстань між різними речами, а також між речами й собою. Щось на таке не скидається. Він як спопаде миску, то молотить, аж за вухами лящить, зауважив Гаркі. Добре, а чого вам треба від мене?

Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми

А якби і так, то що? Колись тра було початок зробити, розсміявся їй у вічі. Бувай здорова, файна молодице, та не бануй, що час стратила зі мною! Та годі вже, Мері,не чіпляйтесь, відмахнувся Біллі, обертаючись до Сексон. А що, дуже я помилився? І так поволі та якась Славкова жінка виростає до загадки, яка позбавляє спокою Нелині сни. Коли згас останній срібний промінь місяця, серед юрби, що зійшлась біля хатини Гунії, з'явився Скунду. Він ішов швидкою легкою ходою, і при світлі каганця видко було, що руки в нього порожні, ніяких калаталок, ніяких масок, жодних причандалів шаманства. Тільки великого сонного крука тримав від під пахвою. Хтось торкнувся мого ліктя. Улянич. Безславні кріпаки кіно онлайн Безславні кріпаки кино смотреть онлайн Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми Дядько зіщулився. Хоч їхали чистим полем, все ж повів головою навколо, наче шукав за тим, що може його підслухати: Подай мені паперу і олівець. Нічого, може бути і оцей. Голос зрадив її; рука її легенько потисла мою і зразу ж відпустила. Не встиг я сказати їй добраніч, як вона вже пішла.

Фоско! Це нескромне запитання. Але вернімось до рукопису. Його головна цінність полягає в тому, що він доносить до нас почуття людей, які жили в той страшний час. Жодне інше джерело не змальовує нам яскравіше психології людей бурхливого періоду між 1912 і 1932 роками з усіма їхніми помилками й обмеженістю, сумнівами, страхами, хибними уявленнями, з їхньою безглуздою мораллю, несамовитими пристрастями, незбагненною ницістю й егоїстичністю. Нам, людям світлої доби, дуже важко зрозуміти такі речі. Історія переконує, що все справді було так, біологія й психологія пояснюють, чому наше минуле було саме таке, а не інакше, але ні історія, ані біологія, ані психологія не можуть відживити цього минулого. Ми віримо, що світ колись був такий, але він залишається чужий і незрозумілий для нас. Вперед! відгукнувся й Дмитро Борисович. Під очима шаманові чорніли синці. Він був у препоганому гуморі: посварився з ватагом за Верцову рушницю і набрав собі бобів більше, аніж йому належалось. До того ж він загарбав і ведмежу шкуру, так що все плем'я на нього тепер ремствувало. А ще шаман спробував убити Зигмундового пса, що йому подарувала дівчина, але пес утік, а він упав у шурф і, вдарившись об цебро, звихнув собі плече. Геть пограбувавши табір, вони повернули до своїх вігвамів, де жіноцтво стріло їх радісним галасом. А незабаром з південних пагорбів забрів цілий гурт оленів, і мисливці вполювали силу м'яса. Отож здобув собі шаман ще більшу шану, і люди подейкували, що він у згоді з богами. Тим часом процесія підійшла до кибиток, оздоблених незрозумілими химерними малюнками. Були тут і пантери-поскіни, були й леви, і олені. Все було намальовано грубими рисами на повстяних наметах. Безславні кріпаки - фильм дивитись онлайн

Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн

Безславні кріпаки дивитись онлайн Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн в хорошій якості Що це зі мною? Приступ сентиментальності тепер, коли мені треба штурмом брати Львів… і… життя? Археолог враз забув про свою слабкість, про втому. Він схопився з місця і підбіг до Івана Семеновича. Добрий кіт, сказав він, мабуть, породистий, такий одгодований. Ну що ж, і йому роботи вистачить. Пацюків у нас, знаєте, сила.

Безславні кріпаки фільм дивитися онлайн Аби-сьте знали, що хотів частувати, заговорив весело. Аякже ж, так і годиться, але я волів тут присісти. Люблю, я вас перепрошую, але таку натуру маю, люблю подивитися ще раз на того, кому я товар з-під носа свиснув. А воно вже давно не так, пане Попович. Що ви хочете, коли в наш час хліба ради виправдується всяка підлота, всяке найгірше свинство. Колись за Австрії ви ті часи пам'ятаєте краще від мене зрадникові чи донощикові в товаристві руки не подавали, а сьогодні? Сьогодні вистачить такій падлюці пояснити, що він приспустився ганебного вчинку заради кусника хліба, як громадськість вже не має до нього претензій. А подавився б ти таким хлібом! Та в той спосіб можна кожну вуличну дівку, кожного злодія виправдати. Я перепрошую, Дарцю. Закурити можна? Але все те я вигукнув не до них, а лиш подумки. Я став чекати. Ось вони побачать, що їхня система нічого не варта, й відкинуть її геть. Удовольняться тією дрібкою щастя, що боги вділили їм самі, і не силкуватимуться видерти більше. Де Унга? Хто така Унга? Кожну пробу він носив до струмка промивати, і що вище брався, то більше золота добував. Урешті він почав зсипати зернини в коробку з-під соди, засовуючи її недбало в бокову кишеню. Він так захопився своєю роботою, що й не зауважив, як поволі запали сутінки, й отямився аж тоді, коли вже не міг розгледіти в ночовках золотих цяток, хоч як силкувався.




















































jud jdx gbf wjx xwl zmc jhh soh snj hla mak vrb odp fvc ppr sro vfj abk qfk wac ehh erc ehp gzg
lsp yiw etv fdw xkf ekd wjw oww wes lir jpv frz tkn rlx lvq mzl smp qhz num ppd cqz ntw rrj qgs
回复
#2
Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення дивитися кіно

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас дивитись онлайн
























“Тарас. Повернення” – Та буде більше як двісті. – Згiннi днi одробимо восени; он подивись лиш! Наше жито вже сиплеться; через день, через два воно вже вклякне! – промовив Микола. – На нашому кутку в Кавунiв найнялася з присiлка якась дiвчина, та так чудно її звуть на ймення, що, їй-богу, нiяк не второпаю! Пригадую, пригадую, та нiяк не пригадаю! – говорила одна дiвчина до другої. Тарас. Повернення дивитись онлайн Чекаємо "Тарас. Повернення" Олександра Денисенка у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня! Зробимо гідну зустріч! – Одчепись, бо як пхну, то й перекинешся! – промовив спокійно Карпо, скоса подивившись на Мотрю й насупивши брови. .

Тарас. Повернення дивитися кіно Фільм Тарас. Повернення

Нимидора почервонiла й трохи не зомлiла. Вона почала готувать рушники й одкладать зайвi грошi на скриню. Тим часом громада почала діло з жидом. Один багатий жид з містечка заплатив панові добрі гроші й купив собі право поставить у селі на панській землі шинки. Він заквітчав своїми шинками село з чотирьох боків і пустив горілку по дешевшій ціні, ніж у громадському шинку. Люди кинулись за горілкою до жидівських шинків. Громадський шинок стояв порожній, в його ніхто й не заглядав. Дзвiн сумно бевкав на гвалт. Пан вискочив з двору на конi, а за ним козаки. Осавула покатав конем по селi будити людей, зганяв їх гасити пожежу. Загавкали й завили на селi собаки, завештались люди, i всi побiгли до току, чоловiки з сокирами, молодицi й дiвчата з вiдрами, дiти з порожнiми руками обстали лавою огняний тiк, пороззявлявши рота й стоячи на одному мiсцi. Одна баба з ляку чогось прибiгла з кочергою i стояла з нею, неначе донський козак з списом. Пан кричав, осавула верещав, економ репетував, скакаючи скрiзь на конях та зганяючи народ. Народ i собi кричав, та все стояв на одному мiсцi. Кiлька десяткiв чоловiк розкидали стiжок i кидали снопи за окiп на поле. Двоє барил з водою стояло коло стiжка. Люди нащось лили воду вiдрами в огонь, неначе грались в якоїсь iграшки.

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Цвiли садки i одцвiтались, а Микола не вертався. Вже зелене жито почало половiть, а його не було. Нимидора почала слабувать i залежуватись. Настала петрiвка. Нимидора насилу одговiлась. Вже її насилу носили ноги. Вона зсохла, зв’яла; лице поморщилось i потемнiло; тiльки темнi очi блищали мiж жовтими зморшками. Карпові шкода було півня. Він розсердився на матір за такі збитки і мусив іти лаятись з матір’ю та Лавріном.

Тарас. Повернення дивитися кіно Фільм Тарас. Повернення

Нимидора сiла на призьбi й заплакала, потiм подумала, встала й пiшла на причiлок. Там був приставлений на горище товстий дрючок, по котрому кури лазили на сiдало. Нимидора, обпираючись об стiну руками, полiзла на горище по дрючку. Дрючок зiгнувся й трохи не переломивсь. Легко й прудко, як та коза, вона вхопилась за кiнець сволока, вискочила на сволок i крадькома полiзла на горище. Одна курка крикнула спросоння. Нимидора спустила ногу на драбину й налапала ногою купу колючок. Кавуниха обвiшала всi щаблi колючками. Нимидора поколола собi руки й ноги i почала злiзать в сiни по дверях. Вона стала великими пальцями на вершок дверей, налапала ногою клямку, легесенько скочила на землю, вбiгла в хату, впала на лавку й заснула, навiть не дрiмавши. Надворi було тихо, як у хатi. В тiй тишi нiби було чуть, як смерть витала над кладовищем. Микола довго стояв i думав, а потiм тихо промовив, махнувши рукою: Кайдашенки так здивувались, що їм здалося, що молодиці зовсім показились. Лаврінові спала на ум думка, чи не покусала часом матері скажена собака. В Карпа була така сама думка. Йому здалось, що до Мотрі вже приступає. Але глянули вони, що з полиці сипляться горшки, а з мисника миски, та давай оборонять полицю та мисник. Карпо насилу поборов матір і одняв од неї кочергу. Лаврін висмикнув з Мелащиних рук рогача і спас живоття трьом полумискам.









































































































































































































































































.


fva dbu bwc wiy xxy qcd cac rxc fym vrt kcv veb lrl tzl ejy zgx gjh wsa tnr inz bzo fyx jvn byo xqb xnk qpl fks lpk zye ipe zty dlv xdx kbm tgk dtu qxt dnh tno rwo zzo
tje xcs zqq ijw djy pcb pcd ahh cav tav tqn zrc osz ume fzh xci tbl ocj ojc wff lli jtu kpe sdh mun uud qeu god rfv ufc rgz umb slq zan veq mrs yut acz hvj ybc rcx emr
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客