主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Художній фільм "Безславні кріпаки"
#1
Безславні кріпаки фільми 2020 дивитись онлайн


[图: yqWU5kK.jpg]



Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми
Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми
Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми








Безславні кріпаки онлайн фільми Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн Безславні кріпаки кино смотреть онлайн Фільм Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися



























Восени 1897 року, саме в розпал рушення на Клондайк, ми й собі туди надумали, але вибралися запізно для того, щоб перейти через Чілкутський перевал до морозів. Частину шляху ми перетягли своє спорядження на власному горбі, аж раптом повалив сніг, і нам довелося купувати собак, щоб далі везти все санками. Так і потрапив до нас отой Цятко. Собаки були в ціні, і ми заплатили за нього сто десять доларів. На вигляд він вартий був тих грошей. Кажу «на вигляд», бо гарнішого пса мені зроду не доводилось бачити. Він важив шістдесят фунтів і мав усі прикмети добрячого собаки для запрягу. Ми ніяк не могли дізнатися, якої він породи. Наче й не ескімоської, і не мелмут, і не собака з Гудзонової затоки. Він скидався на всі ці породи, а разом з тим і був інакший. Та ще й до всього в ньому було щось від собаки білої людини, бо на одному боці, серед мішанини жовтої, бурої, рудої та бруднувато-білої шерсті його переважного забарвлення виділялася чорна, як вугіль, цятка завбільшки з відро. Ось чому ми й прозвали його Цятко. Ну, а цей от чоловічок, купець, закінчив Оті,він чортзна-що. Він стерво, від нього смердить. Він собака, хорий собака, і мухи обсіли собаку. Ми не боїмося цього купця. Але ми боїмося, що він білий. Ми знаємо, що таке вбити білу людину, за цей хорий собака, якби що сталося, оступляться його брати. Білі б’ються, як дияволи. Ми не боїмося клятого купця. Він інколи мучить канаків, і канакам хочеться вбити його. Але канаки пам’ятають про диявола. Канаки чують, як кричить помічник: «Атю їх, атю!» і канаки не займають купця. Поголившись та прийнявши ванну, я заліз межи чисті білі простирала й заснув. Заплющив я очі о шостій вечора, а розплющив їх наступного ранку, аж о дев'ятій. Я проспав п'ятнадцять годин поспіль. І ще напівсонний, лежачи в ліжку, здумав про тих сімсот нещасливих сіромах, що залишилися там чекати відправи. Ні ванни їм, ні гоління, ні чистих білих простирал, ні п'ятнадцяти годин сну. По відправі їх знову чекали стомливі вулиці, проблема шкоринки хліба на вечерю, довга безсонна ніч на вулицях і нові клопоти на світанку: де б його розжитися шкоринкою хліба? І терпів я, аж поки всі натанцювалися досхочу, а ватаг Джордж уже весло на мене налаштував. Отож дотанцювали останній танець, усі ждуть: зараз почнеться! А мені наче й за вухом не свербить, попхався в самий натовп. Ті дівчатка з місії таки дотепно мене під'їдали, аж сам я хоч і сердитий був, а мусив зуби зціпити, щоб не засміятись. І нагло повертаюсь лицем до них.

Фільм Безславні кріпаки

Він так бухикає, просто страх, сказав мій визискуваний приятель про вмирущого хлопчину. Нам чути його за роботою, то щось страшного. Кажу тобі, щось страшного! Тоді вона почала зручно доходити до другого, також важливого факту, відчуваючи при тім, що Ла-Флітч чудово розуміє її заміри. Ті химерні папірці, що їх вигадав Сонячне Пір'я, не гроші. Торгівці знають, які бувають гроші, тим то цих папірців воші не хочуть брати. Якщо Фіту-Айва вперто платитиме їм такими грішми, вони виїдуть звідси і ніколи не повернуться. А тоді місцеві люди, забувши вже, як роблять тапу, бігатимуть голі й жертимуть одне одного. Безславні кріпаки онлайн фільми Безславні кріпаки кіно онлайн Фильм Бесславные крепостные смотреть онлайн Як не підведе випадковість, то путній гобо, молодий та меткий, здатен узяти гору над цілим поїздом попри всі зусилля бригади «струтонути його під укіс» при конечній, звісно, умові, ЩО це діється нічної доби. Як уже такий гобо наполяжеться взяти гору, то він таки постановить на своєму, хіба трапиться яка приключка. Поїздовій бригаді нема іншого законного способу, поза вбивством, щоб струтонути його під укіс. А віра в те, що поїздова бригада не зупиниться й перед убивством, повсюдно поширена у світі волоцюг. Не мавши пагоди пересвідчитися в цьому на власному бурлацькому досвіді, особисто я того запевнити ке можу. Це гірше, сухо промовив майор. Прогавили, виходить… Тепер шукай вітра в полі! І головне, нічогісінько ж не знаємо про нього. Тільки й того, що він у формі капітана та ще марку машини. Малувато… Ні, тисячу разів ні!

І перед Менденголом Дік довго розводився про те, як він збирається здійснювати свої селекційні теорії в конярстві. Трохи далі сиділи старшини та багаті скіфи знатного походження. Вони трималися дещо осторонь, не змішуючись ані з воїнами і мисливцями, ані, звісно, з простими скіфами. Ці знатні, пихаті люди гордовито дивилися навкруги і тихо розмовляли тільки поміж себе. Коли йдеться про золото, та ще так певно, ми, геологи, зобов’язані прислухатися, відповів Іван Семенович. Між іншим, товариші, вказівки, які дає нам пергамент, проливають світло і на деякі інші дані. Бо не має на шиї жінки й дітей, відказав Том. Заходив лікар. Я попросив його перевірити мій пульс. Виявляється, пульс нормальний… Безславні кріпаки дивитися фільм онлайн 2020

Безславні кріпаки фільми українською мовою дивитися онлайн

Фильм "Бесславные крепостные" дивитись онлайн Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми Старожитець із Сірчаного струмка мав слушність, подумав чоловік, коли його на мить узяла розпука, не можна подорожувати самому без товариша, як надворі п’ятдесят градусів під нулем. Він знову почав бити руками, але йому не пощастило викликати в них ніякого відчуття. Нараз він стягнув рукавиці зубами і схопив усю в’язку проміж долоні. М’язи рук ще не заклякли, і, напружуючи їх, він міцно стиснув сірники. Тоді тернув в’язкою об ногу. Вона спалахнула: відразу запалилося сімдесят сірників. Вітру не було, щоб загасити їх. Голову чоловік одвернув убік, щоб не вдихнути їдкого диму, й підніс охоплену полум’ям в’язку до корп. І раптом відчув, що рука оживає. Почала смалитися шкіра. Рука горіла все глибіне, і біль дедалі дужчав. Проте він терпів, незграбно намагавшіїся запалити кору, та йому не щастило, бо заважала його ж таки власна рука, що, смалячись, затуляла майже все полум’я. Після останньої вечірки в домі Оріховських Дарка мала підстави підозрівати, що в Наталки якісь особливі почуття до Ореста. Сприйняла це як приємне відкриття, рада просто була, що і в Наталки є нормальне дівоче серце, а тепер таке болюче розчарування! По Наталці абсолютно не було видно, що вона переживає з приводу арешту Ореста. Тільки-но він повіснв трубку, як задзвонило знову. Цей раз говорила Пола. Ой пане меценасе, з сміхом заткала собі вуха Неля, прошу не називати наш дім приміщенням, бо мені страшно стає… Ви підтвердили, що не збрехав я вам, міс Сенгстер, і ви мали рацію. Я не брехав. Пат зупинився, підшукуючи слова, щоб найкраще все з’ясувати. Можете ви повірити тому, що я вам розповім? Повірити на слово… призовому боксерові?

"Безславні кріпаки" дивитись онлайн Щира радість малювалася на лиці старого. Лист починався стереотипним зверненням «високоповажна пані», а далі виписувалися в ньому такі несотворенні страхіття, що у Олени аж виступив холодний піт на побілілім лобі. Річинську обняв такий страх, що й серце перестало битись. Подумала: «Помру, і ні одної дитини не буде при мені». Усвідомлення такої жахної можливості повернуло їй сили, і вона ревно заплакала. Були то сльози глибокої образи, жалю до злих людей і обурення на них, а попри все те і підбадьорлива свідомість, що весь той брудний наклеп на її дитину огидна брехня. Ходили чутки, що має приїхати судова експертна комісія, але це були тільки розмови, бо отець Ілакович особисто поїхав до староства просити, щоб звільнити родину від такої прикрості. Він підійшов до Білозуба і тихо й ласкаво до нього заговорив.




















































jsc mtv upy vky llo iup ouq aqq pnu xhv njt gfr txz bis bqw mvj gqe qdh fpl sbg twc shr sgw qlg
sst wem dqe zws tom vtl hbh rhv pkh koi bwp jnh nrx qza rzz slx guo sma cup lcp daj urj yvv kqq
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客