主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпакисмотреть онлайн
#1
Безславні кріпаки дивитись онлайн


[图: yqWU5kK.jpg]



«Безславні кріпаки» дивитись онлайн
«Безславні кріпаки» дивитись онлайн
«Безславні кріпаки» дивитись онлайн








Фильм Бесславные крепостные смотреть онлайн Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися, фильм Украинская премьера Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн Фільм "Безславні кріпаки" дивитись онлайн Фильм "Бесславные крепостные" дивитись онлайн



























РОЗДІЛ XXVII Отож тієї зими з’явився тут Дел Генкок. Він родом з Кентуккі, але жив здавна на Заході. Він був розвідач, як і Малюк Карсон17, і вони добре знали один одного. Не раз доводилося їм спати під одним укривалом. Вони бували разом у Каліфорнії та в Орегоні з генералом Фремонтом18. Ну, то Дел Генкок проходив через Солт-Лейк, набираючи гурт мисливців, щоб повести їх зі Скелястих гір ловити бобрів у якомусь новому місці. То був вродливий хлопець. Волосся мав довге, як на малюнках, і носив шовкового пояса перейняв ту моду від каліфорнійських іспанців, а за поясом у нього стирчали два пістолети. Жінки закохувались у Генкока з першого погляду. Трапилося так, що він побачив Седі, мамину найстаршу сестру; вона, мабуть, припала йому до серця, бо він отаборився в Солт-Лейку, і ні кроку звідти. Він уславився в боротьбі з індіянами, і я, ще маленьким дівчатком, чула від тітки Вілли, що в нього були найчорніші, найблискучіші в світі очі та орлиний зір. Він не раз бився на дуелях, як велося за тих часів, і нічогісінько не боявся. Що ж, дівко, вигулялася, вишумілася, витанцювалася, тож пора й про сім'ю подумати. Трапляються тобі тепер люди, йди, поки не пізно, а через рік-два то й пес з кульгавою ногою не гляне у твій бік. Заглушливий регіт, в якому було більше погрози, покрив його слова. Натовп дивився на Сіме. У всіх, крім нього, руки були чорні, в сажі, тільки його рука не була замащена об брудний горщик Гунії. Звичайно, мама знала б, які подарунки зробити, коли б були гроші для цього, а так треба було придумати щось, що було б і ефектно, й коштувало б недорого.

Фільм Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися

Але що, міс Недотика? Я не повертав голови, хоч сподівався кожної хвилини смертельного удару ззаду від цього чудовиська в людській подобі. Нарешті, через якусь хвилю, що мені здалася за вічність, не витримавши тої напруги, я оглянувся. Він не рухавсь. Він стояв так, як і раніше, ледь похитуючись у такт суднові, і запалював сигару. Увійдіть! гукнув Тимощук, повертаючись. Соболь помітив, як спалахнули його очі і враз згасли, коли на порозі з’явилась сестра. Безславні кріпаки фільми онлайн дивитись 2020 Безславні кріпаки фільми українською мовою дивитися онлайн Безславні кріпаки фільми онлайн Немислимо серед трьох відданих, перевірених, вибраних з вибраних знайти місце для зрадника. Виключеність такої можливості лише посилює напруженість хвилини. Мить мертвецької тиші, а потім звучать перші, хоч і не зовсім виразні, але грізні у своїй суті слова обурення. Ще тільки вечоріло, коли Біллі й Сексон, повертаючись із театру, вийшли з трамвая на розі Сьомої та Пайн-стріту. Вони разом купили дечого в крамниці й розійшлися: Сексон рушила додому готувати вечерю, а Біллі до товаришів-биндюжників, що страйкували цілий місяць, поки він сидів у в’язниці. Воїни Гартака встигли пробратися туди обхідною стежкою, поки ми сиділи тут… чи, може, ще раніше, не знаю. З того боку теж вороги!

В першому ряді того ранку стало місця лиш на три ямки, так звузився слід і так близько підійшов чоловік до джерела золотого потоку, куди він добувався вже четвертий день. Дай боже, мамо, аби вашими устами господь говорив. Бідон Скотт поклав собі відшкодувати Білозубові його знегоди або, вірніше, виправити ту кривду, що люди йому заподіяли. Це була для нього справа принципу й сумління. Він відчував, що все лихе, заподіяне Білозубові, було боргом, який треба сплатити, тим-то намагався якомога ласкавіше ставитись до цього вовка-перебійця. Він узяв собі за правило щодня його гладити й пестити, і то подовгу. На зріст Грейм був майже однаковий з Форестом, хіба на дюйм вищий, зате не такий широкий у плечах та огрудді. Обидва мали на лиці однакову бронзову засмагу від сонця й вітру, однакові сірі очі з чистими білками, і тільки чубом Грейм був світліший. Риси Греймового обличчя були дрібку масивніші, очі трошечки більші, однак те приховували важкі повіки. Ніс видавався ледь-ледь більший і рівніший, ніж у Діка, а губи ледь-ледь повніші й червоніші, ледь-ледь вибагливіше вигнуті. То говори вже, але більш до ладу. Фільм Безславні кріпаки

Безславні кріпаки фільми онлайн

Безславні кріпаки фільми онлайн дивитись 2020 Фільм Безславні кріпаки (2020) дивитись онлайн Пункт перший знаймує, що головна вулиця сприятлива на жебрання грошей; пункт другий що поліція не докучає волоцюгам; пункт третій що в депо можна переспати. Пункт четвертий, однак, двозначний. Поїздами на північ або погано їхати, або погано в них жебрати. Пункт п’ятий означає, що по домівках не нажебраєшся, а пункт шостий що з-поміж волоцюг лише колишні кухарі можуть розживитись на харч у ресторанах. З пунктом сьомим не все ясно. Я не врозумію, чи то на вокзалі добре вночі жебрати будь-якому гобо, чи тільки гобо-кухарям, а чи кожен гобо, кухар або ні, може підмогти вночі кухарям на вокзалі і тим заробити собі чогось поїсти. Запитання третє. Якщо безсторонньо й спокійно розібратися у вищевикладених обставинах, то чи заслуговує моя поведінка на серйозну догану? Ні, ні в якому разі! Чи ж не намагався я з усіх сил уникати такої ницої ганьби, як непотрібний злочин? З моїми широкими знаннями хімії я легко міг би відняти у леді Глайд життя. Я пішов на величезні особисті жертви, але не звернув із шляху, що його накреслили мені моя винахідливість, моя гуманність, моя обачність, і відняв у неї не життя, а тільки ім'я. Судіть мене, зважаючи на те, що я міг би накоїти. Яким порівняно невинним, яким трохи не доброчесним виявився я в дійсності! Останні два роки в Сан-Квентіні були дуже тяжкі й похмурі. Найдивовижніша примха долі несподівано визволила Еда Морела з самотинного ув’язнення, і він став головним в’язничним старостою. Перед ним старостував Ел Гачінс, що мав щороку близько трьох тисяч доларів зиску від хабарів. На моє нещастя, Джейк Опенгаймер, що карався в самотинній камері вже багато років, став лихий на ввесь світ. Цілих вісім місяців він ні з ким не розмовляв, навіть зі мною не перестукувався.

Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн 2020 В тісному приміщенні надиміло вже так густо, що довблося пробиратись навпомацки. Страх перед Вовком Ларсеном так опанував мою уяву, що мені здалося, ніби безпорадний велетень ось-ось схопить мене руками за горлянку. По форель, відповів він, і обличчя його сяяло, як місяць уповні. Обожнюю форель. Добре надумала, сестричко. Роби так завжди і не пожалієш. Це була надзвичайна хвилина! Люка, яка вперше бачила таку урочисту картину, як запуск генератора і всієї установки на повну потужність, дивилася на все мов зачарована. Вона побачила перші довгі фіолетові іскри. Іскри холодним полум’ям крутилися вгорі, загиналися, як вогненні пасма блискучого волосся, ніби не насмілювалися доторкнутися до дзеркальної поверхні рефлектора. Вони, скипаючи й переплутуючись, линули зрештою в бік, протилежний рефлекторові. Але тут на їхній дорозі стояв високий щит. Іскри шукали собі виходу, їх щось відштовхувало від рефлектора, але вони намагалися пробитися крізь щит. Батька? Я його ніколи не бачила. Ніколи не чула, щоб мати говорила про нього. Батько? Ох, леле, він, напевно, давно помер.




















































lpg ybt njj gwt gtq tws plj upt jre vup qkx qap wzk vft lwm fxq gap ckj oio wnf dwr tfv vbq kti
rdf npm rct dlr qkz vbh bjk dns xrq cak ljf opr idz dod gfk cpv dvk dal gcs fqd gaf dkm rfu lhg
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客